HUMANITĀRIE

Latvijas Univesitātes Humanitāro zinātņu fakultātes Studentu pašpārvalde

Pastāsti mums – mēs atbildam!

Jau kādu laiku darbojas virtuālais servissPastāsti mums“, kur visi studenti aicināti izteikt savus ierosinājumus, kā uzlabot dzīvi fakultātē (vai pat nedaudz pasūdzēties). Šajā lapā mēs jums atbildēsim!

Ļoti vēlētos, lai vairāk auditorijās būtu projektori, jo pat uz pasniedzēja lūgumu lietvedei iedot telpu ar nepieciešamo aprīkojumu tas netika ņemts vērā un tika iedalīta auditorija bez aprīkojuma.

Šo problēmu var mēģināt atrisināt, aizņemoties projektoru no fakultātes Fonotēkas, jo ir brīvi pieejami projektori dažādām vajadzībām.

Man ir jautājums/ierosinājums: skolas ēdnīcā novietot mikroviļņu krāsni, lai tie, kuri ņem ēdamo līdzi no mājas (un tādu ir diezgan daudz), varētu to arī uzsildīt, nevis jautāt un cerēt, ka jaukā pārdevēja neskatīsies ar šķību aci, kad palūdzu uzsildīt sevis cepto kotleti, bet pērku vien piedevas ar salātiem… Šāda iespēja ir LU galvenās ēkas ēdnīcā pagrabstāvā!

Jā, par to sen jau esam paši iedomājušies, jo savas kotletes arī gribas kur uzsildīt. Viss ir procesā, ceram uz drīzu īstenošanu.

Nepieciešams jauns galda futbola galds!

Protams, galds nav tas pats jaunākais, bet, aprunājoties ar spēlētājiem, visi teica, ka kvalitāte ir normāla. Naudiņu varbūt vajadzētu vairāk citām lietām, bet lai veicas spēlēšanā!

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Kontaktinformācija

Join 1  584 other followers

%d bloggers like this: