HUMANITĀRIE

Latvijas Univesitātes Humanitāro zinātņu fakultātes Studentu pašpārvalde

Biežāk uzdotie jautājumi

Kur atrast pašpārvaldi?

Pašpārvalde bāzējas 500. kabinetā. Uzkāpjot līdz 4. stāvam, taisni pretī atradīsies durvis ar pastkastīti. Droši ver tās vaļā un kāp augšā pa trepītēm. Aizej līdz nelielā gaitenīša pašam galam, atver durvis un būsi nonācis pašpārvaldes telpā.

Kur atrast dekanātu?

Dekanāts atrodas HZF 2. stāvā. Nokāpjot vai uzkāpjot pa trepēm, griezies pa kreisi. Paej garām trepēm un atkal pagriezies pa kreisi. Tur būs stiklotas durvis aiz kurām arī atrodas dekanāts. Iekšā sēdēs sekretāre, pa kreisi būs prodekānes kabinets, bet pa labi – dekānes.

Kas ir KP jeb kredītpunkts?

Kredītpunkts ir laika apjoms, kas nepieciešams studiju kursu nokārtošanai. Piemēram, 2KP nozīmē, ka nedēļā viena lekcija jāpavada studējot auditorijā, 4KP – divas lekcijas utt. 1 kredīpunkts atbilst 1,5 ECTS kredītpunktiem.


Kurp doties pēc ielūguma uz pasākumu?

Tradicionāli tos meklēt var Studentu pašpārvaldē (500.kab) un pie pašpārvalžu pārstāvjiem, kas norādīti pasākumu afišās vai relīzēs. Nekautrējies, tiec pie saviem ielūgumiem laicīgi!

Kāda jēga pievienoties pašpārvaldei?

Pirmkārt, tā ir lieliska iespēja satikties un līdzdarboties kopā ar tikpat aktīviem cilvēkiem kā tu pats. Otkārt, tev tiek dota iespēja apmeklēt specifiskus pašpārvalžu seminārus un tu pirmais vari uzzināt par jauniem projektiem, kas meklē dalībniekus. Treškārt, tu vari sevi realizēt no A līdz Ž, jo katra ideja tiek uzklausīta un pārsvarā arī realizēta. Ceturtkārt, tas ir lielisks ieraksts CV.

Šī sadaļa vēl ir tapšanas stāvoklī, bet ja arī tev ir kāds jautājums, sazinies ar mums!

Advertisements

Kontaktinformācija

Advertisements

Join 1  584 other followers