HUMANITĀRIE

Latvijas Univesitātes Humanitāro zinātņu fakultātes Studentu pašpārvalde

Par pašpārvaldi

DSC_1021
Studentu pašpārvalde
:

Tālr. 6703 4824, 500. telpa
E-pasts: humanitarie@gmail.com
Seko mums:
► facebook.com/humanitarie
► twitter.com @humanitaarie

Kļūstot par HZF studentu, ikvienam studējošam ir iespēja piedalīties ne tikai lekcijās, semināros, konferencēs un apmaiņas programmās, bet arī Studentu pašpārvaldes rīkotajos izklaides, izglītojošajos un sporta sarīkojumos. HZF SP ir fakultātes studenti, kuri vēlas studiju dzīvi padarīt krāsaināku, aizraujošāku un neaizmirstamu.

 

DSC_1020

Viscaur studiju gada laikā fakultātes pašpārvalde aktīvi rosās ap kultūras dzīvi, realizējot visdažādākās aktivitātes.

Studiju gads aizsākas ar Pirmsaristoteli, kurā gatavojamies nākamās dienas lielajam notikumam, Aristoteļa gājienam, un iepazīstinām jaunos studentus ar fakultāti, studiju vidi un vienu ar otru.

Tad seko Pēcaristotelis “Vislkacis” jeb iesvētības, kam ir īpaša noskaņa – fuksis netiek mocīts vai smērēts, jo šo pasākumu realizējam iespējami atraktīvu, jautru un radošu.

Sadarbībā ar fakultātes mācībspēkiem veidojam Bluķa jeb ķekatu vakaru. Par ikgadēju tradīciju ir kļuvuši savā starpā pilnīgi atšķirīgie akustiskās dzejas un prozas vakari un HZF SP Nakts orientēšanās. Tie īpaši tīk ne vien HZF, bet arī citu fakultāšu un augstskolu studentiem. Arīdzan katru gadu studentus priecē erudīcijas konkurss “Vai esi gudrāks par Visvaldi?”, Ziemassvētku un pavasara balles, kā arī spēļu naktis ar citu fakultāšu un universitāšu studentiem.

Tāpat SP var labāk iepazīt Universitātes akadēmiskos jautājumus, jo Studentu pašpārvalde pārstāv studentu augstākajā līmenī, spējot tieši ietekmēt svarīgu lēmumu pieņemšanu ne tikai fakultātē, bet arī Latvijas Universitātē. Kā arī sociāli jautājumi, sākot ar fakultātes labiekārtošanu un studentu sociālās aktivitātes veicināšanu, pašpārvaldei nav sveši.

Studentu pašpārvaldē jaunieši iepazīst ne tikai savus kursabiedrus, bet arī citu studiju programmu aktīvākos un darbīgākos studentus, kopā paveicot pat šķietami neiespējamo un izveidojot studiju pasauli tādu, kādu students vēlas to redzēt. Tā ir pieredze, kontakti, draudzības, izpratne par to, kas akadēmiskajam lācītim vēderā, un pilns kosmoss ar iespējām.

Pašpārvalde ir grupiņa entuziastu, kas ziedo savu laiku studentu labā un pašu izaugsmei. Nāc un pievienojies!

Advertisements

Kontaktinformācija

Advertisements

Join 1  584 other followers