HUMANITĀRIE

Latvijas Univesitātes Humanitāro zinātņu fakultātes Studentu pašpārvalde

Nakts orientēšanās – atskats

27. oktobrī LU Humanitāro zinātņu fakultātes Studentu pašpārvalde organizēja Nakts orientēšanos – pasākumu, kurā bija iespēja iesaistīties studentiem no visas Latvijas. Piedalījās 19 komandas, kur katrā komandā vismaz puse no dalībniekiem studē Latvijas Universitātē.

30842215745_01c48e1e41_o

Komandas devās Rīgas ielās, un, vadoties pēc kartes, meklēja organizatoru posteņus, kuros viņus sagaidīja kāds interesants uzdevums. Papildpunktus varēja iegūt, pildot fotopunktus – pēc nosacījumiem veidojot konkrētas fotogrāfijas un ievietojot Facebook ar mirkļabirku #HZFNO16. Uzdevumos tika pārbaudīta dalībnieku atjautība, komandas spēks, radošums, kā arī gribasspēks. Visentuziastiskākie dalībnieki, kuri ieguva visvairāk punktu, izcīnīja satriecošas balvas no mūsu atbalstītājiem.

Pirmo vietu izcīnīja komanda “Kickass”, otro – komanda “Gripa”, bet trešo – “BVEF SP”. Simpātiju balvu ieguva komanda ar nosaukumu “Kompadres”. Liels paldies visiem, kas piedalījās, iesaistījās, atbalstīja un parādīja, ka aukstums nav šķērslis lieliski pavadītam vakaram! Tiekamies arī nākamgad!

Paldies arī pasākuma atbalstītājiem: Ģertrūdes ielas teātrisCoca-Cola Hbc LatviaMOORE CHIPSVingruma klubsLatvijas Nacionālais teātrisLive Escape Game LatviaTīrā maizeMerrild.

Bildes pieejamas šeit

Video apskatāms šeit

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Information

This entry was posted on novembris 7, 2016 by in Uncategorized.

Navigācija

Kontaktinformācija

Join 1  584 other followers

%d bloggers like this: