HUMANITĀRIE

Latvijas Univesitātes Humanitāro zinātņu fakultātes Studentu pašpārvalde

SuperSeminārs TBS pirmkursnieces acīs

Pirmā kursa Franču filoloģijas studente Annija Cibuļska dalās iespaidos par LU HZF SP Topošo biedru semināru, kas norisinājās 14.- 16. oktobrim.

Sapakojušies, mantām nokrāvušies, apmulsuši, bet ar smaidu uz sejas – tādi mēs nesen devāmies uz Studentu pašpārvaldes Topošo biedru semināru. Nezinājām, ko gaidīt, jo pašpārvaldes biedri jau iepriekš bija pierādījuši savu izdomu spēju pārsteigt.dsc_6075

Seminārs sākās jau fakultātē, kur mūs iedvesmoja un lika padomāt “ārpus kastes”. Vēlāk braucām uz “Ratniekiem”, kur, satuntuļojušies un nobruņojušies ar lukturīšiem, stājāmies pretī tumsai un aukstumam nakts trasē. Uzdevumos pārbaudījām savu radošumu, loģisko domāšanu un arī drosmi. Man visspilgtāk atmiņā droši vien vēl ilgi saglabāsies uzdevums gāzes kambarī. Tas tiešām bija liels pārbaudījums sev – vienīgais, par ko esi pārliecināts, ir komandas biedra plauksta savējā, apkārt pilnīga migla, tam visam vēl klāt sajūta, ka gāzes maska ir par lielu un laiž garām gaisu. Gandarījums pēc tam milzīgs! Pēc nakts trases mūs sagaidīja vēl kāds pārsteigums – visus kopā ieslēdza telpā, no kuras jātiek ārā ar pavedienu palīdzību. Pēc kāda laika skraidīšanas no viena telpas gala uz otru un galvu likšanas kopā, izkļuvām ārā un vēlāk uzzinājām, ka esam pārsteidzoši ātri tikuši galā. Pēc visiem piedzīvojumiem iekārtojāmies uz stāstu vakaru, kurā pašpārvaldes vecbiedri un esošie biedri dalījās ar savu pieredzi pašpārvaldē. Šis mani ļoti iedvesmoja turpināt darboties un censties pašai kļūt par biedru!

dsc_6392Lai gan naktī katrs bija devies gulēt citā laikā, no rīta mūs sagaidīja jaunas aktivitātes, un justies nogurušiem pat nebija laika. Klausījāmies lekcijas, kurās uzzinājām par HZF Studentu pašpārvaldes struktūru, izveidi un sasniegumiem, pildījām komandas uzdevumus, kuros atkal guvām labus panākumus. Vakarā gatavojāmies popielai, kura izvērtās grandioza! Vēl aizvien ir grūti ar vārdiem aprakstīt priekšnesumus un cilvēku atdevi, tas bija vienkārši amaaaazing! Atceros, kā tajā vakarā kādā momentā pēkšņi aptvēru, cik ļoti atrodos īstajā mirklī un īstajā laikā – skatoties uz pilnīgi trakiem un vislabākajā nozīmē dīvainiem cilvēkiem, jūtot, ka mani sagaida kaut kas liels, un ka šie gadi universitātē būs neaizmirstami!

Trešajā dienā jau šķita, ka esam pilnīgi atslēgušies no realitātes un ka mājas ir kaut kas mistisks, tik ļoti bija pierasts pie mājīgajiem “Ratniekiem” un visiem apkārtējiem cilvēkiem. Pēdējās lekcijas, pēdējās aktivitātes… Atceros, kā sēdējām visi aplītī uz grīdas un rakstījām savus iespaidus viens par otru, un kā bija grūti nerakstīt kaut ko “cheesy”, jo biju sajūsmā par ikkatru cilvēku. Citu rakstītais vēl aizvien man ir liela prieka deva un uzmundrinājums visai dsc_6118dienai.

Viss seminārs kopumā bija tik liels piedzīvojums, ka to nevar aprakstīt pāris teikumos. Lai gan esam pazīstami diezgan neilgu laiciņu, esam lieliska komanda, kura saprotas pat bez vārdiem. Zinu, ka seminārs man vēl ilgi paliks atmiņā, tas deva milzīgu enerģiju un gribasspēku darīt lielas lietas, jo pat debesis nav limits! Milzīgs paldies organizatoriem un dalībniekiem, visiem, ar ko bijām šajā piedzīvojumā un ar ko kopā paveiksim vēl daudz!

Bildes no pasākuma meklē šeit.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Information

This entry was posted on Oktobris 28, 2016 by in Uncategorized.

Navigācija

Kontaktinformācija

Join 1  584 other followers

%d bloggers like this: