HUMANITĀRIE

Latvijas Univesitātes Humanitāro zinātņu fakultātes Studentu pašpārvalde

Humanitāro SUPERsemināram būs būt!

       Raiti un aktīvi esam aizvadījuši septembra mēnesi, ne vien iepazīstinot jaunos humanitāros ar fakultātes un pašpārvaldes (SP) atmosfēru, bet arī iesvētot mūsu vilcēnus studentu kārtā. Tomēr oktobris sola vēl aizraujošākus un SUPERīgākus piedzīvojumus, kā, piemēram, HZF SP topošo biedru semināru (TBS), kas norisināsies jau pavisam drīz – no 14. līdz 16. oktobrim.

       Ik gadu neilgi pēc biedru vēlēšanām viņu priekšteči jaunajam SP kolektīvam organizē divarpus dienu ilgu semināru, kura laikā biedri un aktīvisti iepazīstas cits ar citu, HZF SP vērtībām un tradīcijām, veido kopīgas atmiņas, saņem motivācijas poti un uzzina vairāk par to, kas SP lācītim vēderā. Taču šogad seminārs norisināsies pāris nedēļas agrāk nekā ierasts ar mērķi laicīgi sagatavot topošos biedrus vēlēšanām un darbam SP, tādējādi mudinot izmantot jauniegūtās zināšanas, lai pilnvērtīgi pārņemtu iepriekšējā sastāva nodoto stafeti.

bilzhuxxxxSemināra ietvaros tā dalībnieki piedalīsies dažādās interesantās un noderīgās lekcijās, grupu darbos un nakts trasē, kā arī uzklausīs pašpārvaldes vecbiedru atmiņu stāstus un kopīgi spriedīs par šajā akadēmiskajā gadā veicamajiem darbiem. Lekcijas pasniegs pieredzējuši un visnotaļ cienījami studentu pārstāvniecības vecbiedri. Tāpat dalībniekiem būs iespēja uzklausīt fakultātes darbinieku atsauksmes par SP līdzšinējo veikumu un ierosinājumus SUPERīgas sadarbības turpināšanai. 


Pieteikšanās beigusies – drīzumā informēsim dalībniekus par TBS.

Dalībniekiem tiks nodrošināts transports turp un atpakaļ no semināra atrašanās vietas, jumts virs galvas, mīksta gulta zem muguras, siltas un sātīgas ēdienreizes, kā arī vienreizīga kompānija (bezmaksas!).


Vietu skaits diemžēl ir ierobežots, tāpēc aicinām izrādīt iniciatīvu, pieteikties laicīgi un ar vērienu (tā kārtīgi, parādot, cik vienreizīgi esat, jo jūs tiešām tādi esat).

 

Lai SUPER!
Tava HZF SP

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Information

This entry was posted on Septembris 27, 2016 by in Uncategorized.

Navigācija

Kontaktinformācija

Join 1  584 other followers

%d bloggers like this: