HUMANITĀRIE

Latvijas Univesitātes Humanitāro zinātņu fakultātes Studentu pašpārvalde

Prāta cirvis – atskats

13. aprīlī pulcējāmies LU HZF 401. auditorijā, lai skaldītu prātus un noskaidrotu, kura no dalībnieku komandām ar savu erudīciju izcelsies starp pārējām! Konkursā “Prāta cirvis: Vai esi gudrāks par Visvaldi?” pārbaudījām ne tikai Latvijas Universitātes, bet arī Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) un citu augstākās izglītības iestāžu studentu vispārīgās zināšanas.

Priecājāmies redzēt, ka visas 12 komandas, kas pieteicās konkursam, ieradās un godam pārvarēja organizatoru izveidotos pārbaudījumus. Par spīti lielajai zināšanu kapacitātei finālā iekļuva tikai trīs komandas –  100%  (simtprocentīgā) biologu komanda no Latvijas Universitātes – “Vulpes, vulpes”, LU Vēstures un filozofijas fakultātes un RTU pārstāvji – “Grieķu uguns”, kā arī “Pretty Boys Swag”, kas pārstāvēja LU Datorikas fakultāti, Fizikas un Matemātikas fakultāti, Rīgas Ekonomikas augstskolu un tālo Koventrijas Universitāti.

Trešās vietas ieguvējus – “Pretty Boys Swag” – apbalvojām ar Ģertrūdes ielas teātra ielūgumiem, kā arī kuponiem no Coffee Inn. “Vulpes, vulpes”, kas godam izcīnīja otro vietu, saņēma Live Escape Game ielūgumus visai komandai uz vienu no viņu mīklainajām istabām, kā arī abonementus vērtīgajiem “IR” žurnāliem. Pašus erudītākos jebšu konkursa pirmās vietas ieguvējus – “Grieķu uguni” – apbalvojām ar dāvanu kartēm no Big Bad Bagels, brīnumskaistu kanvu no CanvasWay, kā arī Live Escape Game ielūgumiem.

Simpātiju balvu – bezmaksas kafijas no Coffee Inn – ieguva “Visi ciema kukainīši”, kā arī HZF Studentu pašpārvaldes specbalvu aicinām saņemt komandu “Vīngriezis”.

Mūžu dzīvo, mūžu mācies – paldies visiem par dalību! Gaidīsim jūs uz Prāta cirvi arī nākamgad, taču pirms tam vēlamies ar jums tikties VISVALŽA DIENĀ, 25. aprīlī, plkst. 16:10, LU HZF, Visvalža ielā 4A, 401. auditorijā.

Lielais paldies sponsoriem!

FavdpKRK

logo-greenlogo-1-largef8383222cofee_innsweet

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Information

This entry was posted on aprīlis 23, 2016 by in Uncategorized.

Navigācija

Kontaktinformācija

Join 1  584 other followers

%d bloggers like this: