HUMANITĀRIE

Latvijas Univesitātes Humanitāro zinātņu fakultātes Studentu pašpārvalde

Piesakies dalībai HAISā!

header-HAIS(1)

Studiju process, normatīvie akti, akadēmiskais godīgums, studentu tiesības un pienākumi – LU akadēmiskie džungļi… Izklausās kā kaut kas mežonīgs, vai ne?

Uz šo jautājumu Tu atbildi neuzzināsi, ja nepieteiksies HAISam jeb Humanitāro Akadēmiskās Informācijas semināram – HZF studentu neformālās izglītības pasākumam -, kas norisināsies no 1. līdz 3. aprīlim.

HAIS ir kas līdz šim nebijis – nepalaid garām iespēju un piesakies, aizpildot pieteikuma anketu līdz 30.marta pulksten 19:00!

Semināru organizē HZF Studentu pašpārvalde; dalība tajā ir bez maksas, kā arī dalībniekiem tiks nodrošināta ēdināšana, naktsmītnes un transports uz pasākuma atrašanās vietu. Semināra ilgs no 01.04., piektdienas, plkst. 16:15 līdz 03.04., svētdienas, plkst. 20:00. Pulcēšanās vieta – Visvalža iela 4a.

Pasākuma mērķis ir studiju programmu grupu vecākajiem un kopumā studentiem sniegt nepieciešamās zināšanas un prasmes, lai spētu orientēties fakultātes akadēmiskajos džungļos un ietekmēt ar studiju vidi un kvalitāti saistītus problēmjautājumus. Semināra laikā dalībnieki iegūs zināšanu bāzi, kas palīdzēs gan viņiem, gan pašpārvaldei turpmākajā darbā – sākot ar izpratni par to, kā fakultātes biezokņos funkcionē tādas lēmējinstitūcijas kā Dome un Studiju programmu padome, un noslēdzot ar to, kā risināt dažādas problēmas un panākt uzlabojumus. Tāpat HAISā dalībniekiem būs iespēja ‘smelties’ no iedvesmas avotiem un uzzināt par to, ko viņi kā grupu vecākie, studentu pārstāvji un līderi, spēj paveikt.

HZF Studentu pašpārvalde, sastādot šī gada darbības plānu, kā vienu no prioritātēm izvirzīja studiju programmu grupu vecāko sistēmas izveidi un nostiprināšanu. HAIS ir pirmais lielais solis ceļā uz šīs ieceres realizāciju.

Grupu vecākie ir savu studiju biedru izvēlēti pārstāvji, kas ikdienā uztur kontaktu ar attiecīgās programmas studentiem, mācībspēkiem un metodiķi, veicinot studiju procesa veiksmīgu norisi. Tāpat grupu vecākie pārstāv savus kursabiedrus un fakultātes studentus kopumā, interesējas un tiek informēti par akadēmiskiem un materiāliem jautājumiem, un citām aktualitātēm, kā arī sadarbībā ar Studentu pašpārvaldi apkopo studentu viedokli par dažnedažādām ar studiju vidi un kvalitāti saistītām tēmām. Šie studenti ir spējīgi ietekmēt un mainīt sistēmu!

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā raksti mums uz humanitarie@gmail.com vai sazinies ar projekta vadītāju Renāti Bružāni, rakstot uz renate.bruzane@gmail.com.

Advertisements

About Humanitārie

Latvijas Universitātes Humanitāro Zinātņu fakultātes Studentu pašpārvalde. Savas fakultātes patrioti, studenti un vienkārši labi laiku pavadīt mīloši cilvēki.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Information

This entry was posted on marts 17, 2016 by in Iespējas, Pašpārvaldes ziņas, Studijas.

Navigācija

Kontaktinformācija

Join 1  584 other followers

%d bloggers like this: