HUMANITĀRIE

Latvijas Univesitātes Humanitāro zinātņu fakultātes Studentu pašpārvalde

Atskats uz septembrī paveikto

5. septembrī norisinājās HZF pirms-Aristotelis Audekls jeb jauno studentu uzņemšanas un sadraudzības pasākums, kurā pulcējās aptuveni 120 studenti, kas ir līdz šim lielākais jauno humanitāro skaits, kādu esam piesaistījuši uz šo pasākumu. Dienas laikā dalībnieki izgāja nelielu trasi, veicot dažādus interaktīvus uzdevumus, tādējādi iepazīstot vienam otru un labi pavadot laiku kopā ar topošajiem kursabiedriem, kā arī veicinot sadarbību, kas, cerams, turpmāk līdzēs grupu darbu veiksmīgākai realizēšanai studiju laikā. Noslēgumā dalījāmies savās krāsās viens ar otru, uzrīkojot nelielu Holi krāsu festivālu un veidojot karogus nākamās dienas lielajam notikumam Aristotelim. Bildes no pasākuma ir pieejamas šeit.

Nākamajā dienā Jauno studentu svētkos “Aristotelis” pulcējāmies lielā skaitā, aptuveni 100 studenti, un ar uzviju parādījām, ka mums ir ne tikai skaļa, bet arī spēcīga balss, kā arī starp humanitārajiem ir kolorītas personības. Esam lepni par to, ka šogad tieši mūsu fakultātes studente Doma laukumā teica svinīgo uzrunu, uzvarot LU Studentu padomes “Pirmkursnieku runas konkursā”.

Tāpat fakultātē šomēnes beidzot uzstādījām LCD ekrānu, kurā tiek apkopota mūsu studentiem un viesiem svarīgākā informācija, atvieglojot tās meklēšanu uz mūžīgi pārbāztajiem ziņojumu dēļiem. Paralēli ar nelielām grūtībām izdevās realizēt mentoru programmu, kurā šogad piedalās aptuveni 70 mentorējamie un 30 mentori.

24. septembrī iesvētījām 50 drosmīgākos, foršākos fakultātes vilkačus, kas izgāja cauri dažnedažādiem pārbaudījumiem, lai beigās tiktu iesvētīti par pilnvērtīgiem studentiem. Šogad vairāk koncentrējāmies uz komandas darba, sadarbības un sevis pārvarēšanas tēmām – centāmies izvairīties no klasiskās iesvētību klišejas, lai garantētu patīkamu, noderīgu pasākumu. Liels paldies jāsaka LU Ķīmijas un Datorikas fakultāšu, kā arī Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmijas studentiem, kas izlīdzēja ar interesantiem uzdevumiem un idejām, lai iesvētības padarītu vēl interesantākas! Tāpat liels paldies NABAKLAB par uzņemšanu un slāpju remdēšanu!

Septembra nogalē pulcējām jaunos aktīvistus uz pāris darba grupām un sēdēm par pašpārvaldē šobrīd aktuāliem darbiem. Top Humanitāro nakts orientēšanās!

Cerēsim, ka oktobris būs tikpat ražens, ja ne vairāk.

Advertisements

About Humanitārie

Latvijas Universitātes Humanitāro Zinātņu fakultātes Studentu pašpārvalde. Savas fakultātes patrioti, studenti un vienkārši labi laiku pavadīt mīloši cilvēki.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Information

This entry was posted on Oktobris 9, 2015 by in Uncategorized.

Navigācija

Kontaktinformācija

Join 1  584 other followers

%d bloggers like this: