HUMANITĀRIE

Latvijas Univesitātes Humanitāro zinātņu fakultātes Studentu pašpārvalde

Šonedēļ pašpārvaldē ir rosība!

Ja vēlies uzzināt vairāk par pašpārvaldi vai pat tajā iesaistīties, šonedēļ Tev ir iespēja būt īstajā laikā un vietā, lai to darītu!

22.09. lekciju starplaikos plkst. 12:05, 14:05 un 16:05 gaidām ciemos ikvienu interesentu uz Atvērto durvju dienu – pastāstīsim vairāk par mums un to, ko un kādēļ darām. Būs tēja, cepumi un forši cilvēki.
12022033_1201628516529681_711523473_o23.09. plkst. 14:05 organizējamies KOPSAPULCĒ. Tās laikā pārrunāsim Humanitāro nakts orientēšanās turpmāko gaitu un vēlēsim studentus LU HZF Domē.

  • Humanitāro nakts orientēšanās” ir viens no interesantākajiem un arī ārpus Visvalža ielas mūriem pazīstamākajiem mūsu pašpārvaldes projektiem, kas katru gadu izceļas ar neordināriem uzdevumiem un savdabīgu atmosfēru.
  • LU HZF Dome ir fakultātes lēmējinstitūcija, kurā notiek dažādu ar akadēmisko procesu un fakultātes attīstību saistītu jautājumu izskatīšana. Studentu pārstāvjiem tajā ir atvēlētas 6 vietas.

24.09. plkst. 17:30 pie fakultātes pulcēsies HZF pirmkursnieki, kas tiks iesvētīti un iecelti studenta kārtā. Vakarpusē ir paredzēta pasēdēšana Nabaklab, kur mūsu fukšiem “Vilkaču naktī” katra stunda – laimīga stunda. Pat tās, kas aizvadītas līdz tam…

Nāc – iesaisties, esi aktīvs, satiec interesantus cilvēkus un ej caur studiju dzīvi ar uzviju!
Advertisements

About Humanitārie

Latvijas Universitātes Humanitāro Zinātņu fakultātes Studentu pašpārvalde. Savas fakultātes patrioti, studenti un vienkārši labi laiku pavadīt mīloši cilvēki.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Information

This entry was posted on Septembris 21, 2015 by in Uncategorized.

Navigācija

Kontaktinformācija

Join 1  584 other followers

%d bloggers like this: