HUMANITĀRIE

Latvijas Univesitātes Humanitāro zinātņu fakultātes Studentu pašpārvalde

PAVASARA BALLE: Atgriežamies bērnībā!

11347999_868321813261928_12571535_o

22. maijā, sākot no plkst. 22:00, gaidīsim Tevi Visvalža ielā 4a, lai kopīgi atzīmētu pavasari, sesijas tuvošanos un balles tēmu – bērnību. Nakti ieskandinās The Citizens un divtūkstošo gadu sākuma spilgtākie hiti. Spēles, konkursi un dažādas aktivitātes ar balvām, kā arī karaoke un gaļas cepšana ārā pie ugunskura ar draugiem –  tas un vēl vairāk  sagaida Tevi mūsu pavasara ballē. Pasākumu kopā organizē studenti no Datorikas, Fizikas un matemātikas, Humanitāro zinātņu, Sociālo zinātņu un Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātēm.

Vai atminies laiku, kad zāle likās zaļāka, debesis – zilākas un kad vienīgie uztraukumi, kas pārņēma prātu, bija kabatasnaudas trūkums saldējuma iegādei vai velosipēda notrūkušās ķēdes atgriešana atpakaļ vietā? Ja tomēr ir piemirsies, aicinām pirms sesijas atcerēties, atpūsties un nodzīvot vienu nakti atkal bērna prātā, lai raženāk veicas eksāmenu laikā un studenta ikdienas raizes izplēn!

Ģērbšanās stils: “kad izaugšu liels, es būšu…”
Vairāk informācijas par pasākumu un ieejas kartēm uzzini no savas fakultātes studentu pašpārvaldes.
Lai savam draugu pulciņam pieteiktu galdiņus iekštelpās, raksti uz humanitarie@gmail.com.

Pasākuma ietvaros vācam ziedojumus gan ķepaiņiem (segas, šalles, kaķu un suņu barība, dažādi aksesuāri), gan bērniem (grāmatas, puzles, lego, bumbas, galda spēles, skolas piederumi, enciklopēdijas u.c.) – palīdzi mums veikt labu darbu!

Neaizmirsti paņemt līdzi gaļas izstrādājumus cepšanai pie ugunskura un iesmus – tie pasākumā būs pieejami ierobežotā skaitā, bet par pārējo neraizējies – uguni, traukus, piederumus un uzkodas sagādāsim. Tāpat iepriekš padomā par slāpju remdēšanu – stikla taru gan atstāj mājās. Kā arī, ja pieproti trinkšķināt un muzicēt – paķer līdzi ģitāru, lai pie ugunskura omulīgāka pasēdēšana.

Seko līdzi jaunākajiem notikumiem iesaistīto pašpārvalžu sociālo tīklu un pasākuma Facebook lapās.

Advertisements

About Humanitārie

Latvijas Universitātes Humanitāro Zinātņu fakultātes Studentu pašpārvalde. Savas fakultātes patrioti, studenti un vienkārši labi laiku pavadīt mīloši cilvēki.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Information

This entry was posted on maijs 7, 2015 by in Uncategorized.

Navigācija

Kontaktinformācija

Join 1  584 other followers

%d bloggers like this: