HUMANITĀRIE

Latvijas Univesitātes Humanitāro zinātņu fakultātes Studentu pašpārvalde

Piesakies un uzzini, vai esi gudrāks par Visvaldi!

Līdz ar pavasara sākšanos Visvaldis un humanitārie kārtējo reizi met izaicinājumu gudrākajiem un atjautīgākajiem no studentu vidus – arī Tev. Paķer draugus, piesakiet savu komandu un jau 30. aprīlī stājieties pretim viszinošā Visvalža pārbaudījumiem!

PIETEIKŠANĀS PAGARINĀTA LĪDZ 29. APRĪĻA plkst. 18:30!

30. aprīlī Visvalža ielā 4a, Humanitāro zinātņu fakultātes telpās, plkst. 17:00 – 21:30 aptuveni 10 komandas 3 – 4 cilvēku sastāvā tiks izaicinātas un pārsteigtas.
Ja vēlies piedzīvot šādas izjūtas, piesaki savu komandu, aizpildot anketu, vai nāc skatīties un atbalstīt savus favorītus.
Ne vien dalībniekiem, bet arī skatītājiem paredzētas uzkodas, balvas un jautra gaisotne.

gudrakais“Vai tu esi gudrāks par Visvaldi?” ir LU Humanitāro zinātņu fakultātes studentu organizēts erudīcijas konkurss, kas ietver tehnisko bāzi no tādiem raidījumiem kā “Prāta banka”, “Gribi būt miljonārs?” u.c. Tomēr tas, kas padara šo pasākumu oriģinālu un interesantu gan dalībniekiem, gan skatītājiem, ir humanitāro gars, savdabība un daudzveidība.

Konkurss norisinās 3 kārtās un 2 papildkārtās, kā ietvaros dalībniekiem būs jāatbild uz jautājumiem no līdz pat 10 kategorijām, ļaujot ikvienam izpausties par visplašākā mēroga tēmām: mūziku, literatūru, popkultūru, kino, ģeogrāfiju, leksikoloģiju, politiku, multiplikāciju u.tml. Paralēli dalībnieku zināšanām un atjautībai būs pieejamas 3 papildiespējas.

Kopš pagājušā gada konkursa struktūra un saturs ir pieredzējuši krasas pārmaiņas un, ja jau toreiz šis pasākums bija gana saliedējošs, dramatisks un lielisks – šogad gaidāma vēl labāka atmosfēra!

Neapšaubāmi Visvaldis ir visgudrākā būtne, kas spērusi kāju uz zemes virsas, taču Tev, humanitārais, ģeogrāf, fizmat, jurist… – vai lai kas tu būtu – ir iespēja pierādīt, ka no visiem viņa pēctečiem un mācekļiem tieši Tu studentu aprindās esi visprātīgākais un atjautīgākais.

Jūs un mūs, un erudīciju atbalsta Fazer un Latvijas Nacionālais teātris.

Advertisements

About Humanitārie

Latvijas Universitātes Humanitāro Zinātņu fakultātes Studentu pašpārvalde. Savas fakultātes patrioti, studenti un vienkārši labi laiku pavadīt mīloši cilvēki.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Information

This entry was posted on aprīlis 19, 2015 by in Uncategorized.

Navigācija

Kontaktinformācija

Join 1  584 other followers

%d bloggers like this: