HUMANITĀRIE

Latvijas Univesitātes Humanitāro zinātņu fakultātes Studentu pašpārvalde

Kļūsti par skolēna gidu studiju pasaulē!

9450550491Studentu serviss aicina ikvienu studentu pieteikties dalībai pasākumā „Studenta kurpēs”, lai iepazīstinātu vidusskolēnus ar studijām un studentu dzīvi Latvijas Universitātē.

Latvijas Universitātē notiks ikgadējais pasākumu vidusskolēniem „Studenta kurpēs”. Šogad tas notiks no 23. līdz 27. martam. Ikviens students no 9. februāra līdz 22. februārim aicināts pieteikties un palīdzēt vidusskolēniem iepazīt Universitāti un studenta dzīvi, pastāstot par savu pieredzi.

Pasākuma „Studenta kurpēs” laikā 10. – 12. klases skolēniem būs iespēja vienu dienu sekot studentam, kas pašlaik mācās viņu interesējošā studiju programmā. Tā kā ikvienam studentam vēl svaigā atmiņā ir laiks, kad pats bija grūtās izvēles priekšā „kur studēt?”, tieši studenti skolēniem ir labākie „gidi” augstskolas pasaulē un var trāpīgi un patiesi atbildēt uz viņus interesējošiem jautājumiem.

Skolēniem no visas Latvijas pasākuma „Studenta kurpēs” laikā būs iespēja viesoties Latvijas Universitātes fakultātēs un vienu dienu pavadīt kopā ar studentu, piedaloties studiju procesā: lekcijās, semināros, laboratorijās un praktiskajos darbos. Tas ļauj jauniešiem gūt priekšstatu par studiju procesu, studiju programmām un to saturu, mācībspēkiem, studiju telpām un ārpus studiju aktivitātēm Universitātē. Pasākumā gūtie iespaidi palīdz jauniešiem pieņemt motivētu lēmumu tālākās izglītības izvēlē, gūt priekšstatu par studijām nepieciešamajām prasmēm un iemaņām, lai vēlāk veiksmīgi adaptētos studiju vidē.

Iepriekšējos gados skolēni un studenti aktīvi iesaistījušies šajā aktivitātē. Pagājušā gadā pasākumā piedalījās 257 studenti un 434 skolēni.

LU Studentu serviss

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Information

This entry was posted on februāris 16, 2015 by in Uncategorized.

Navigācija

Kontaktinformācija

Join 1  584 other followers

%d bloggers like this: