HUMANITĀRIE

Latvijas Univesitātes Humanitāro zinātņu fakultātes Studentu pašpārvalde

Uzelpa un atskats pēc HZF SP Nakts orientēšanās

Ir viegli uzrīkot pasākumu, kas ir ieplānots jau mēnešiem iepriekš līdz mazākajai niansei, iesaistot tā organizēšanā visu iespējamo cilvēkresursu. Tomēr viegli ne vienmēr nozīmē interesanti vai reāli. Par to bieži vien pārliecinās ikviena studējošo pašpārvalde, kad nākas veikt darbus pēdējā brīdī vai gadās nonākt šķēršļu priekšā, kas liek mainīt teju visu pasākuma konceptu.

Šādas atziņas priekšā diezgan ātri tika nostādīti arī mūsu jaunie aktīvisti, rīkojot nu jau ikgadējo Humanitāro zinātņu fakultātes studējošo pašpārvaldes „Nakts orientēšanos”, kas ir kļuvusi par vienu no lielākajiem starpfakultāšu pasākumiem LU aprindās. Galvenokārt pateicoties tieši šī gada notikumiem, kad pēdējā brīdī, teju vienu dienu pirms starta izziņošanas, ieplānoto 10 komandu vietā uzradās 20. Tomēr šajā situācijā nekas cits neatlika kā vien pielāgoties apstākļiem un pārskatīt vērtēšanas kritērijus un balvu fondu – turpināt iesākto. Tā, lūk, mainot „Nakts orientēšanos” sākuma laiku un divām komandām tomēr neierodoties, 16. oktobrī plkst. 18:40 no Visvalža ielas 4A telpām startēja par aptuveni 50 cilvēkiem vairāk nekā sākotnēji iecerēts (~110).

Dalībnieki pa kartē iezīmētu maršrutu virzījās caur Rīgas centru, pildot neordinārus, no komforta zonas izkāpt skubinošus uzdevumus katrā no desmit kontrolpunktiem. Ikdienā bieži apmeklētās lokācijās ikviens varēja vērot un baudīt komandu pašizpausmes. Piemēram, gājēju tunelī zem maģistrāles starp Origo un Stockman tika attēloti meksikāņu seriāliem cienīgi skati. Savukārt pie Vecrīgā esošā Laimas pulksteņa dalībnieki izmisīgi centās iemainīt “Latvijas Meži” pildspalvas pret ko vertīgāku. Tai klāstā: korķviļķis, drēbju gabali, glāze, ziedi, šokolāde, šķiltavas, dziesma, dažādas pārtikas preces, kā arī citas pildspalvas. Tai pašā laikā sadarbībā ar vienu no galvenajiem sponsoriem – OneTouch – Esplanādē varēja apgūt, cik daudzos veidos un cik kreatīvi var izmantot prezervatīvus. Kontrolpunkts tika izveidots arī Grēcinieku ielas 11A ēstuvē “Subway”, kur dalībnieki varēja arī uz labu laimi izvēlēties, no kā sastāvēs viņu vakariņas.

Pasākumam beidzoties ap 23:00, balvas un diplomi, pateicības, tika izdalīti ap pusnakti. Gana ilga un atkārtota punktu skaitīšanas procesa rezultātā galveno vietu ieguvēji tika objektīvi izvērtēti. Pirmo vietu un HZF ceļojošo kausu guva komanda no VFF – “Pēcsokrātieši”, otro un trešo dalīja DF studenti – “Andrīts un Tuba”, “_blank”. Pirmo trīs vietu ieguvēji saņēma biļetes uz “Multikino” un medaļas, “One Touch” prezervatīvi. Tomēr, neskatoties uz balvu fonda samazinājumu pēdējā brīdī, ikviena komanda saņēma “Pernes” čipsus, “Dynamit” enerģijas dzērienus, kurus mums sponsorēja „Cēsu alus”.

pirmavietaVairāk bilžu vari meklēt šeit: http://failiem.lv/u/vlpbbna (Foto: Anete Bauere)

Advertisements

About toms DB

Lai ko arī darītu un kāds arī šķistu - dvēselē dzejnieks.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Information

This entry was posted on Oktobris 26, 2014 by in Kultūra and tagged , , .

Navigācija

Kontaktinformācija

Join 1  584 other followers

%d bloggers like this: