HUMANITĀRIE

Latvijas Univesitātes Humanitāro zinātņu fakultātes Studentu pašpārvalde

Pirmkursniek, Tavs Pirmsaristotelis būs 30.augustā!

pirmsaristotelishzf_bezkludas

Pirmkursniek, tas brīdis, kad tapsi iesvētīts studenta kārtā, jau pavisam drīz! Šogad 30. augustā esi aicināts pievienoties saviem jaunajiem fakultātes biedriem, topošajiem kursa biedriem Humanitāro zinātņu fakultātē plkst 13:00. Ar nelielu palīdzību no vecāko kursu studentu puses Tev būs iespēja veiksmīgi kļūtu par telpās un ātrās palīdzības jautājumos orientēties spējīgu studentu, kā arī atkost humanitāro būtību un likt to lietā.

Tā kā lekcijām vēl par agru, šīs studentiem tik svarīgās zināšanas un kursa biedru vārdus apgūsim aktīvi darbojoties, tāpēc parūpējies par to, ka tev kājās ir kāds ērts un iestaigāts apavu pāris. HZF aicina ierasties arī attiecīgās noskaņās tērptiem: meklē skapī savu jūrnieku kreklu, kapteiņa cepuri vai acu apsēju, jo mēs tevi gaidīsim gatavu piedzīvojumam! Esi aicināts tērpties arī fakultātes purpursarkanajā krāsā.

Ja esi pirmkursnieks un neesi saņēmis personīgu ielūgumu uz pasākumu, nekautrējis un raksti ziņu ar tematu Kur ir mans ielūgums!!! uz madara.ermansone@lusp.lv
Pirmsaristoteļa laikā varēsi iegādāties arī biļeti uz Aristoteli, norēķinoties skaidrā naudā.

Lai zinātu, cik jauno censoņu gaidīt HZF telpās, lūdzam atzīmēties šajā FB pasākumu plānotājā (click). protams, vari ierasties arī pēdējā brīdī – mums patīk pārsteigumi!

Starp citu, pāris lietas, kas varētu Tevi interesēt:

Uz tikšanos!
Tavi Humanitārie!

Advertisements

About Madara

Dzīvot, spītēties, klausīties, skatīties un knipsēt griboša jaunkundze, kas lielu daļu sava laika pavada gaidot, kamēr viņas lielā laime beigs slinkot un atnāks pie viņas uz bibliotēku. Savu bakalauru taisās iegūt Latvijas Universitātes Humanitāro Zinātņu fakultātes Moderno valodu un biznesa studijās.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Information

This entry was posted on augusts 14, 2014 by in Pašpārvaldes ziņas.

Navigācija

Kontaktinformācija

Join 1  584 other followers

%d bloggers like this: