HUMANITĀRIE

Latvijas Univesitātes Humanitāro zinātņu fakultātes Studentu pašpārvalde

Tuvojas Jauno studentu svētki “Aristotelis 2014”

aisttelis

Šī gada augusta pēdējā svētdiena būs jau 48. reize, kad Latvijas Universitātes (LU) studenti tiks sapulcēti Doma laukumā, lai kopīgi ieskandinātu lielākos studiju gada atklāšanas svētkus „Aristotelis”. Svētku uzrunām, gājieniem un muzikāliem pārsteigumiem 31. augustā plkst. 19.30 Doma laukumā aicināti pievienoties ne tikai LU, bet arī citu Latvijas augstskolu studenti.

Aristoteļa svētki kļuvuši par neaizvietojamu katra jaunā LU studenta dzīves sastāvdaļu. Tie sākas jau pirms svinīgās atklāšanas Doma laukumā, kad jaunie studenti pulcējas kopīgam gājienam no savām fakultātēm uz svinību norises vietu, pa ceļam pēc iespējas veiksmīgāk piesakot savu piederību fakultātei, kas izpaužas pirmkursniekiem piešķirtā fakultātei raksturīgā atribūtikā, fakultātes karogā, dziesmās un saukļos, lai, nonākot galā, sacenstos par studentiskākās saimes titulu.

Doma laukumā jaunajiem studentiem būs iespēja pirmo reizi tikties ar pašu Aristoteli, LU rektoru profesoru Mārci Auziņu, fakultāšu dekāniem, studentu un studenšu korporācijām.

Aristoteļa oficiālās daļas beigas tiks iezīmētas, studentiem dodoties lāpu gājienā pa Vecrīgu, garām Brīvības piemineklim uz Latvijas Universitātes galveno ēku Raiņa bulvārī 19, lai kopīgi nokļūtu pasākuma otrās daļas norises vietā.

Galvenie muzikālie viesi tiks izziņoti augustā. Iepriekšējos gados studentus priecējuši tādi Latvijā populāri muziķi kā „GACHO”, „Pērkons”, „Satellites LV”, „Bermudu divstūris”, „Labvēlīgais tips”, „Oranžās brīvdienas”, „Dzelzs vilks”, „Pienvedēja piedzīvojumi” un Latvijas Universitātes studentu jaunās mūzikas grupas.

Lai sagatavotos svētkiem, fakultāšu studējošo pašpārvaldes Pirmsaristotelī ir sarūpējušas iespēju kopīgi sagatavot mājas darbus, iesildīties šiem svētkiem un iepazīt savas fakultātes studentus, simboliku un tradīcijas.

Informācija līdzi var sekot mājas lapā www.aristotelis.lv, vai twitter.com/studentiem un facebook.com/studentiem.

Biļešu tirdzniecības sākums no 18.augusta LU Studentu padomes birojā, Raiņa bulvārī 18, 144. kabinetā vai fakultāšu pirmsaristoteļos.

 

Advertisements

About Madara

Dzīvot, spītēties, klausīties, skatīties un knipsēt griboša jaunkundze, kas lielu daļu sava laika pavada gaidot, kamēr viņas lielā laime beigs slinkot un atnāks pie viņas uz bibliotēku. Savu bakalauru taisās iegūt Latvijas Universitātes Humanitāro Zinātņu fakultātes Moderno valodu un biznesa studijās.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Information

This entry was posted on jūlijs 14, 2014 by in LU SP ziņas.

Navigācija

Kontaktinformācija

Join 1  584 other followers

%d bloggers like this: