HUMANITĀRIE

Latvijas Univesitātes Humanitāro zinātņu fakultātes Studentu pašpārvalde

Savu darbību atsāks bērnistaba „LUstabiņa”

Image

Domājot par mūsu nākotnes vērtībām un sekmējot izcilību studijās, iepriecināsim studējošos vecākus, pavēstot, ka no 22. aprīļa atkal no jauna savu darbību atsāks Latvijas Universitātes Studentu padomes (LU SP) bērnistaba “LUstabiņa”, kura atrodas LU telpās – Aspazijas bulvārī 5. Bērnistabas izveides mērķis ir radīt vietu un apstākļus, kur LU studējošie vecāki var bez maksas atstāt uzraudzībā savus bērniņus, lai viņi varētu pavadīt laiku, kamēr vecāki apmeklē lekcijas.

No aprīļa beigām jau atkal vecāki, kuri studē vai strādā LU, varēs atstāt bez maksas savu atvasi, kas ir vecumā no trim līdz septiņiem gadiem, auklītes uzraudzībā laikaposmā līdz 4 astronomiskajām stundām Latvijas Universitātes telpās (Aspazijas bulvārī 5). Vecākiem jāņem vērā, ka „LUstabiņā” bērniem netiek nodrošināta iespēja izgulēties un paēst, tāpēc jāparūpējas, lai iepriekš bērns būtu kārtīgi izgulējies un pamielojies, pirms tiek atstāts bērnistabā.

Bērniem kopā ar auklīti būs iespēja iet rotaļās, spēlēt dažādas attīstošas spēles, zīmēt, līmēt, augt, attīstīties un jauki pavadīt laiku, kamēr vecāki studē. Jāpiemin, ka rotaļu istaba ir aprīkota ar slidkalniņiem un bumbu baseinu, kā arī dažādām attīstošām spēlēm, rotaļlietām un grāmatām, lai mazuļi varētu pilnvērtīgi pavadīt laiku.

Kā zināms, bērnistaba „LUstabiņa” savas durvis vērusi vaļā tālajā 2006. gada 13. jūlijā ar LU SP iniciatīvu, lai atvieglotu jauno vecāku un tanī pašā laikā studentu mācību darbu, un saprotot, ka bērni ir mūsu lielākā vērtība, kam jāvelta visvairāk laika.

Jāņem vērā, ka bērnistabā “LUstabiņa” bērnus drīkst atstāt, iepriekš paziņojot par to, rakstot uz e-pastu bernistaba@lusp.lv vai zvanot auklītēm:

  • Līvai 26222371

  • Lūcijai 26321986

Advertisements

About toms DB

Lai ko arī darītu un kāds arī šķistu - dvēselē dzejnieks.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Information

This entry was posted on aprīlis 17, 2014 by in Iespējas, LU SP ziņas and tagged .

Navigācija

Kontaktinformācija

Join 1  584 other followers

%d bloggers like this: