HUMANITĀRIE

Latvijas Univesitātes Humanitāro zinātņu fakultātes Studentu pašpārvalde

Jauniešiem piedāvā iespēju doties uz Briseli

Jaunieši vecumā no 18 līdz 30 gadiem aicināti līdz 31.janvārim pieteikties Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) īstenotajam jauniešu demokrātijas projektam “Jaunā Eiroparlamenta paaudze: demokrātija vienotā Eiropā” (yMED).

Dalība „yMED” projektā jauniešiem dos unikālu iespēju kļūt par jauniešu Eiropas Parlamenta locekli un piedalīties Eiropas Parlamenta sesijas simulācijā, kas notiks LLU 16.-22. martā.

Piedaloties projektā, jaunietim būs iespēja:

  • pieredzēt Eiropas Parlamenta lēmumu pieņemšanas procesu, izteikt savu viedokli un pieņemt rezolūcijas par svarīgiem jautājumiem, kas ietekmē jauniešu dzīves kvalitāti (jauniešu bezdarbs, izglītība, veselība, sociālā atstumtība u.c.);

  • kļūt par vienu no dalībniekiem, kam būs iespēja doties uz Briseli Eiropas Savienības institūciju vizītē;

  • iepazīties ar gandrīz 80 jauniešiem no sešām dažādām Eiropas valstīm;

  • gūt jaunu pieredzi un zināšanas, piedaloties starpkultūru vakaros, kopējās sporta aktivitātēs, mūzikas un deju pasākumos u.c.

Lai piedalītos projektā, jāaizpilda pieteikuma forma, līdz 31.janvārim tā jānosūta uz e-pastu le_ro@inbox.lv vai lelde.rozentale93@gmail.com un februārī jābūt gatavam piedalīties divu dienu sagatavošanas apmācību seminārā, kur tiks nodrošināta nepieciešamā informācija, lai jaunietis gūtu iemaņas, prasmes un zināšanas par Eiropas Parlamentu.

Neskaidrību gadījumā un sīkākas informācijas iegūšanas nolūkos var sazināties ar projekta vadītāju Daci Mauliņu, sūtot e-pastu uz dace.maulina@llu.lv vai zvanot uz tālruni 63005693.

Projekts tiek finansēts ar Eiropas Komisijas atbalstu. Tā galvenie mērķi ir veicināt jauniešu aktīvu pilsonisko apziņu un Eiropas pilsonību, attīstīt vienotību un sekmēt iecietību jauniešu vidū un veicināt dažādu valstu jauniešu savstarpējo izpratni.

Projekta īstenošanā piedalās 13 sadarbības partneru organizācijas sešās Eiropas valstīs – Latvijā, Lietuvā, Itālijā, Horvātijā, Čehijā un Rumānijā.

Application form

Advertisements

About Madara

Dzīvot, spītēties, klausīties, skatīties un knipsēt griboša jaunkundze, kas lielu daļu sava laika pavada gaidot, kamēr viņas lielā laime beigs slinkot un atnāks pie viņas uz bibliotēku. Savu bakalauru taisās iegūt Latvijas Universitātes Humanitāro Zinātņu fakultātes Moderno valodu un biznesa studijās.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Information

This entry was posted on janvāris 11, 2014 by in Iespējas.

Navigācija

Kontaktinformācija

Join 1  584 other followers

%d bloggers like this: