HUMANITĀRIE

Latvijas Univesitātes Humanitāro zinātņu fakultātes Studentu pašpārvalde

Atgriežoties divdesmitajos..

IMGP2777

Trīspadsmitais, piektdiena. Lai arī šis datums cilvēkiem mēdz asociēties ar ko nelāgu un neveiksmīgu, trīs Latvijas Universitātes fakultātes – Humanitāro zinātņu, Datorikas un Ķīmijas – šogad to pārvērta neaizmirstamā pasākumā, kas lika justies gluži kā ceļojot laikā. The Great Gatsby stilā ieturētā Ziemassvētku balle visu triju fakultāšu studentos raisīja nebijušas emocijas un deva lielisku iespēju iejusties 20.gadu kazino atmosfērā.

Balles sākumā pie ieejas cilvēkus ar jaukām Ziemassvētku melodijām sagaidīja muzikanti Valters un Didzis. Pasākuma laikā bija iespējams gan skatīties tematiski atbilstošas filmas, gan izdejoties pēc sirds patikas līdz agrām rīta stundām pie dzīvās mūzikas (klausīties un dejot gribētājus iepriecināja grupas Audiokvartāls un Without Borders), gan arī gūt par lieciniekiem kaut kam apbrīnojamam – ķīmiķu šovam, kas aizrāva visu skatītāju elpas. Vakara vadītāji Alisa Bulavkina un Edgars Kājiņš bija parūpējušies, lai studenti varētu piedalīties daudz un dažādās spēlēs, kurās kā balvu varēja saņemt sponsoru RedBull™ dāvātos enerģijas dzērienus. Tos dāvaniņu veidā varēja saņemt arī pie Ziemassvētku vecīša, kurš lielu daļu balles laika pavadīja fotostūrī, gaidot un aicinot pie sevis visus garām ejošos viesus.

Priecājamies par to, ka spējām sasildīt Jūsu sirdis un ielikt mazu daļu mūsu pašu Ziemassvētku sajūtas arī jūsos. Vēlot ik vienam ķīmiskus, datoriskus un arī humanitārus Ziemassvētkus,

Jūsu DF+ĶF+HZF SP

Bildes:

J.Bukovskis: šeit 

J.Ozoliņš: šeit 

A.Bauere: šeit 

Video:

O.Neiders http://www.youtube.com/watch?v=lduwa5Bg3cA

Advertisements

About Madara

Dzīvot, spītēties, klausīties, skatīties un knipsēt griboša jaunkundze, kas lielu daļu sava laika pavada gaidot, kamēr viņas lielā laime beigs slinkot un atnāks pie viņas uz bibliotēku. Savu bakalauru taisās iegūt Latvijas Universitātes Humanitāro Zinātņu fakultātes Moderno valodu un biznesa studijās.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Information

This entry was posted on Decembris 18, 2013 by in Pašpārvaldes ziņas.

Navigācija

Kontaktinformācija

Join 1  584 other followers

%d bloggers like this: