HUMANITĀRIE

Latvijas Univesitātes Humanitāro zinātņu fakultātes Studentu pašpārvalde

Rudens filmu vakars jau trešdien!

RFV SMALLNovembra saltumam pieņemoties spēkā, rudens nemanot skrien garām. Aukstuma mazināšanai un kopā būšanas priekam Tu, humanitārais, esi aicināts uz ikgadējo Rudens filmu vakaru mūsu fakultātē. Tāpēc trešdien, 13. novembrī plkst. 16:15 nāc uz 401. auditoriju sasildīties pie tējas krūzes un filmu ekrāna. Nokatīsimies trīs jaukas filmas, kuras vieno HZF raksturīgā daudzveidība un dažādā izcelsme. Tās ir:

“Oh Boy” (Vācija, 2012.gads, rež. Jan Ole Gerster)
16:15
Traģikomisks, rūgtas ironijas pilns stāsts par kādu dienu berlīnieša Niko Fišera dzīvē. Amizanta pieeja puiša it kā vienkāršās, bet ne garlaicīgās dzīves atainojumam padara šo stāstu par tādu, kuru lielākā vai mazākā mērā katrs var pielīdzināt sev. Samērā “vāciska” filma, kurai papildus šarmu un aizkustinošumu sniedz melnbaltie toņi.

“L’Auberge Espangole” (The Spanish Apartment) (Francija, 2002.gads, rež. Cédric Klapisch)
17:35
Barselona. Eirokokteilis. Erasmus. Frustrēts, toties sekmīgs franču students aizbrauc uz gadu ilgām mācībām Katalonijas un Gaudi arhitektūras galvaspilsētā, kur apmetas studentu dzīvoklī kopā pie citiem ‘Erasmusiešiem’. Viss notiek tā kā tam jānotiek: ledusskapja un pienākumu dalīšana, uzdzīve, neaicināti ciemiņi, zāle, mīļākās, mīļākie, salauztas sirdis un ‘studēšana’.

“Survive Style 5+” (Japāna, 2004.gads, rež. Gen Sekiguchi)
19:45
Vizuāli izsmalcināta un uz pārdomām rosinoša filma, kurā negaidītu pavērsienu rezultātā kopā savijas piecas nesaistītas situācijas, veidojot mazliet sirreālu iznākumu. Japāņiem raksturīgā īpatnējā humora izjūta padara filmu ievērojamu smalko detaļu dēļ. Arī angļu “huligāna” Vinnie Jones līdzdalība aktieru ansamblī palīdz šai melnajai komēdijai izcelties vēl jo vairāk.

Paņem līdzi labus draugus un labu noskaņojumu, par pārējo parūpēsimies mēs. Tiekamies tur!

Advertisements

About Madara

Dzīvot, spītēties, klausīties, skatīties un knipsēt griboša jaunkundze, kas lielu daļu sava laika pavada gaidot, kamēr viņas lielā laime beigs slinkot un atnāks pie viņas uz bibliotēku. Savu bakalauru taisās iegūt Latvijas Universitātes Humanitāro Zinātņu fakultātes Moderno valodu un biznesa studijās.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Information

This entry was posted on novembris 11, 2013 by in Pašpārvaldes ziņas.

Navigācija

Kontaktinformācija

Join 1  584 other followers

%d bloggers like this: