HUMANITĀRIE

Latvijas Univesitātes Humanitāro zinātņu fakultātes Studentu pašpārvalde

Latvijas Jaunā teātra institūts rīko Ideju festivālu “Māksla un ekonomika”

Latvijas Jaunā teātra institūts rīko Ideju festivālu “Māksla un ekonomika”, kas no 8. līdz 10. novembrim notiks Dirty Deal Teatro, kim? Laikmetīgās mākslas centrā, LKA Zirgu pastā un Kaņepes Kultūras centrā. Tas ir neparasts notikums, kas pulcēs vienkopus dažādu valstu māksliniekus un ekonomistus, lai kopīgi attīstītu idejas, kāda varētu būt ekonomika, ja mēs vairāk rēķinātos ar savu un planētas nākotni.

Uz festivālu ieradīsies britu Jaunās ekonomikas fonda (nef, http://www.neweconomics.org) ekonomists Džeimss Mīdvejs (James Meadway), kurš ir daudzu kritisku publikāciju autors un viens no līdzutoriem 2012. gadā iznākušajai grāmatai “Eirozonas krīze”. Viņš sniegs divas publiskas lekcijas, uz kurām aicināti visi interesenti:

8. novembrī plkst. 9:30 Stokholmas Ekonomikas augstskolā sadarbībā ar Sociālās uzņēmējdarbības forumu lekcija “Atveseļošanās vai atgriešanās” – par alternatīvām taupības ekonomikai un neizmantotajām iespējām;

9. novembrī plkst. 11:00 Dirty Deal Teatro lekcija “Lielās pārmaiņas ekonomikā” – par radikālu pārmaiņu nepieciešamību ekonomiskajā domāšanā. Šai lekcijai sekos diskusija ar ekonomistiem Jāni Bērziņu un Eināru Cilinski par to, vai un kā alternatīvas ekonomikas idejas iespējams attiecināt uz Latvijas situāciju. Vairāk informācijas: http://www.theatre.lv/index.php?parent=1393

10. novembrī plkst. 12:00 Dirty Deal Teatro uz sarunu “Individuālās pārmaiņu stratēģijas” par to, kādas izveidojušās attiecības ar naudu un biznesu un kādas pārdomas raisījuši ekonomisko tēmu pētījumi, gatavojot izrādes, aicina festivāla mākslinieki.

Džeimsa Mīdveja lekcija un abas diskusijas 9. un 10. novembrī būs iespējams vērot arī interneta tiešraidē sabiedriskās politikas portālā Politika.lv.

Aicinām arī apmeklēt Ideju festivāla izrādes, dokumentālās filmas un Politisko karaoki!

Informācija par festivāla programmu: http://www.theatre.lv.

Papildinformācija: Zane Kreicberga, zane@theatre.lv, 29489478

Advertisements

About Madara

Dzīvot, spītēties, klausīties, skatīties un knipsēt griboša jaunkundze, kas lielu daļu sava laika pavada gaidot, kamēr viņas lielā laime beigs slinkot un atnāks pie viņas uz bibliotēku. Savu bakalauru taisās iegūt Latvijas Universitātes Humanitāro Zinātņu fakultātes Moderno valodu un biznesa studijās.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Information

This entry was posted on novembris 8, 2013 by in Kultūra.

Navigācija

Kontaktinformācija

Join 1  584 other followers

%d bloggers like this: