HUMANITĀRIE

Latvijas Univesitātes Humanitāro zinātņu fakultātes Studentu pašpārvalde

Aizvadīts HZF SP Jauno biedru seminārs!

1458892_462229307227259_1797912286_n

Foto: Jānis Ozoliņš

Šī gada pirmajās novembra dienās Latvijas Universitātes Humanitāro Zinātņu fakultātes Studentu pašpārvaldes (LU HZF SP) potenciālie un esošie biedri devās uz  konferenču un atpūtas kompleksu “Ratnieki”, lai trīs dienu laikā kopīgi apgūtu prasmes, pilnveidotu zināšanas un gūtu pieredzi, kas varētu tapt noderīga pilnvērtīgai tālākai darbībai studējošo pārstāvniecībā. 

No 1.-3. novembra jaunajiem pašpārvaldiešiem bija iespēja padziļināt zināšanas par studējošo pašpārvaldes darbības principiem, gūt ieskatu laika plānošanas efektivizēšanas veidos, pašmotivācijas celšanā un uzturēšanā, kā arī iegūt praktisku pieredzi pielietojot iegūtās zināšanas simulācijā. Seminārā piedalījās ne tikai lektori no HZF SP, bet arī Datorikas fakultātes, Sociālo Zinātņu fakultātes, Fizikas un matemātikas fakultātes un Ventspils augstskolas.

HZF SP potenciālie biedri atzina, ka īpaši saliedējoša izvērsās Fizikas un matemātikas fakultātes rīkotā Nakts trase, kurā komandām bija jāspēj sastrādāties, lai iegūtu nepieciešamās sastāvdaļas kopīgajām vakariņām. Tāpat par noderīgu tika atzīts ieskats citu fakultāšu un augstskolu SP darbībā.

Arī paši organizatori vēlējās norādīt, ka guvuši lielisku pieredzi izglītojošu semināru rīkošanas procesā un motivāciju turpmākai savas darbības efektivizēšanai, kā arī pilnīgākai pieredzes apmaiņai ar jaunajiem studentu pašpārvaldes biedriem.

Liels paldies Humanitāro Zinātņu fakultātes vadībai par izrādīto atbalstu semināra tapšanas procesā, organizatoriem par negulētajām naktīm, sastādot programmu un pārliecinoties, ka pārdomāts ir pat mazākais sīkums, lektoriem par lieliskajām, saturīgajām un noderīgajām lekcijām un pašiem dalībniekiem par izrādīto entuziasmu un aktivitāti.

Advertisements

About Madara

Dzīvot, spītēties, klausīties, skatīties un knipsēt griboša jaunkundze, kas lielu daļu sava laika pavada gaidot, kamēr viņas lielā laime beigs slinkot un atnāks pie viņas uz bibliotēku. Savu bakalauru taisās iegūt Latvijas Universitātes Humanitāro Zinātņu fakultātes Moderno valodu un biznesa studijās.

3 comments on “Aizvadīts HZF SP Jauno biedru seminārs!

 1. toms DB
  novembris 4, 2013

  Bija, like, totally fab! Paldies!

 2. elinav
  novembris 5, 2013

  Aiziet trešā diena un es still nevaru paiet. Bija super! (:

 3. Janka
  novembris 5, 2013

  Šis bija reāli traki! #panelis

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Information

This entry was posted on novembris 4, 2013 by in Pašpārvaldes ziņas.

Navigācija

Kontaktinformācija

Join 1  584 other followers

%d bloggers like this: