HUMANITĀRIE

Latvijas Univesitātes Humanitāro zinātņu fakultātes Studentu pašpārvalde

Sākas pieteikšanās Iespējamās misijas Septītajam iesaukumam

Aicinām zinošus un mērķtiecīgus pēdējā kursa studentus un augstskolu absolventus pieteikties izglītības programmas Iespējamā misija (IM) Septītajam iesaukumam! Piedaloties programmā un strādājot par skolotāju kādā Latvijas skolā, dalībnieki iegūst unikālu pieredzi un nozīmīgu personīgo izaugsmi, kā arī veicina pozitīvas pārmaiņas izglītībā.

Piedaloties Iespējamā misijā, dalībnieki divus gadus strādā par pilna laika skolotājiem un pasniedz savai izglītībai atbilstošus mācību priekšmetus skolās visā Latvijā — lielākā daļa skolu atrodas ārpus Rīgas. Līdztekus darbam skolā dalībnieki piedalās intensīvās un uz pieredzi balstītās mācībās, kur apgūst mācīšanas un vadības prasmes un saņem individualizētu profesionāļu atbalstu. Līdzšinējie programmas dalībnieki atzinuši, ka skolā gūtā pieredze organizēt, motivēt un vadīt veselu klasi, lieliski attīsta stratēģisko domāšanu un orientāciju uz risinājumu. Iespējamā misija ir starptautiska tīkla Teach For All partneris, kurā apvienotas līdzīgas izglītības organizācijas 30 pasaules valstīs, un tas programmas dalībniekiem sniedz mācību, pieredzes apmaiņas un sadarbības iespējas arī starptautiskā līmenī. Papildus skolotāja algai programma nodrošina ikmēneša mācību stipendiju.

Kopš Iespējamās misijas dibināšanas 2008. gadā, programmā ir uzņemts 91 dalībnieks. Programmai ir sava Vēstnieku kustība, un tās ietvaros 50 IM absolventi turpina īstenot programmas un savus mērķus — 40% turpina strādāt skolā par skolotājiem; 22% attīsta savas izglītības iniciatīvas, 18% darbojas biznesā; 8% strādā vai strādājuši IM atbalstītāju uzņēmumos — darba devēji augstu vērtē IM iegūto pieredzi un vēlas redzēt tās absolventus savu darbinieku vidū. Divi programmas absolventi kļuvuši par skolu direktoriem.

Lai pieteiktos IM, vispirms jāreģistrējas pieteikuma anketai piesakies.iespejamamisija.lv. Pieteikties var jebkuru specialitāšu pēdējā kursa studenti, absolventi un jaunie profesionāļi, kuri ir ieguvuši bakalaura grādu vai otrā līmeņa profesionālo izglītību. Priekšroka tiks dota pretendentiem ar sasniegumiem akadēmiskajā, sabiedriskajā vai profesionālajā darbībā un motivāciju dalībai programmā.

piesakies.iespejamamisija.lv atradīsiet vairāk informācijas par pieteikšanos un atlases procesu, kā arī esošo programmas dalībnieku un absolventu pārdomas par gūto pieredzi.

Papildus informācijai sazinies ar Iespējamās misijas pārstāvi Latvijas Universitātē:

Jolanta Jakovļeva

Tālr. 20232486  E-pasts: jolanta.jakovleva@iespejamamisija.lv

Advertisements

About Humanitārie

Latvijas Universitātes Humanitāro Zinātņu fakultātes Studentu pašpārvalde. Savas fakultātes patrioti, studenti un vienkārši labi laiku pavadīt mīloši cilvēki.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Information

This entry was posted on Oktobris 25, 2013 by in Iespējas.

Navigācija

Kontaktinformācija

Join 1  584 other followers

%d bloggers like this: