HUMANITĀRIE

Latvijas Univesitātes Humanitāro zinātņu fakultātes Studentu pašpārvalde

Zinātnisks un māksliniecisks konkurss par tēmu “Dabas resursi Latvijā”

Latvijas augstskolu studenti ir aicināti piedalīties konkursā “Dabas resursi Latvijā”, lai atklātu savas izjūtas, mērķus un personīgo ieguldījumu vides jautājumu risināšanā. Konkursam var iesniegt zinātniskus un mākslinieciskus darbus jebkurā formātā, piemēram, fotoprojektus, īsfilmas, dokumentālās filmas, zinātniskus eksperimentus, zinātniskus sacerējumus vai esejas, zīmējumus u.c. Konkursu piedāvā _Vācijas Akadēmiskās apmaiņas dienests (DAAD), Francijas institūts Latvijā un Gētes Institūts Rīgā_. Konkurss tiek rīkots ANO Starptautiskā ūdens sadarbības gada, Elizejas līguma 50. gadadienas un DAAD gada tēmas “Rūpes par starptautisku ilgtspēju” ietvaros.

Visu nozaru studenti var pieteikt savus projektus konkursam individuālajā vai grupu (maksimāli 4 dalībnieki) kategorijā. Balva individuālajā kategorijā ir stipendija augstskolu vasaras kursiem Vācijā vai Francijā 2014. gadā, bet grupu kategorijā – viena semestra vācu vai franču valodas kursi Rīgā.

Uzvarētājus noteiks konkursa žūrija, kuru veido vides žurnālists, pārstāvis no Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas, pārstāvji no augstskolām, zinātnieki, starptautisko institūciju pārstāvji.

PROJEKTU IESNIEGŠANAS TERMIŅŠ IR 2013. GADA 19. NOVEMBRIS. Projekti jāiesniedz: Francijas institūtā, Elizabetes ielā 59, Rīgā, LV-1050. UZVARĒTĀJI TIKS APBALVOTI 12. DECEMBRĪ KINOTEĀTRĪ _SPLENDID PALACE_ RĪGĀ, pēc apbalvošanas tiks rādīta Jana Artisa Bertrāna filma “Pasaules slāpes”.

Sīkāka informācija un pieteikuma anketas:

www.daad.lv [1] / ic@daad.lv

www.institut-francais.lv [2] / sandra.urtane@institut-francais.lv

Contest DAAD-IF – Natural Resources In Latvia LV

Pieteikuma formulārs – individuālā kategorija

Pieteikuma formulārs – grupu kategorija

Advertisements

About Humanitārie

Latvijas Universitātes Humanitāro Zinātņu fakultātes Studentu pašpārvalde. Savas fakultātes patrioti, studenti un vienkārši labi laiku pavadīt mīloši cilvēki.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Information

This entry was posted on Septembris 25, 2013 by in Iespējas.

Navigācija

Kontaktinformācija

Join 1  584 other followers

%d bloggers like this: