HUMANITĀRIE

Latvijas Univesitātes Humanitāro zinātņu fakultātes Studentu pašpārvalde

Aicina studentus pieteikties jauno pētnieku sacensībām “Zinātnieku cīņas klubs”

No 16. līdz 22. septembrim studenti un jaunie pētnieki ir aicināti iznākt no laboratorijām un kabinetiem un pieteikties jauno pētnieku sacensībām “Zinātnieku cīņas klubs” – radošā un atraktīvā veidā pierādīt akadēmisko pētījumu nozīmīgumu.

Jauno pētnieku sacensības notiek trīs zinātņu blokos – dabas zinātnes, humanitārās zinātnes un sociālās zinātnes. Tā ir iespēja pētniekiem kliedēt sabiedrības stereotipus un maldus par zinātni un zinātniekiem sabiedrības dzīvē, veicināt interesi un izpratni par zinātņu dažādību.

Latvijas Universitātes Studentu padome šīs sacensības jauno pētnieku un zinātnieku starpā organizē ar mērķi veicināt sabiedrības izpratni un interesi par zinātniskajiem pētījumiem, vienlaicīgi radot iespēju jaunajiem zinātniekiem, pētniekiem un akadēmiķiem neformālā veidā komunicēt par pētījumu nozīmi.

“Zinātnieku cīņas kluba” dalībnieku uzdevums ir sagatavot interaktīvu septiņu minūšu prezentāciju – eksperimentu, videofilmu, prezentāciju, dziesmu, deju vai teatralizētu etīdi, ar kuras palīdzību tiek atklāts kāds akadēmiskais pētījums un pamatots šī pētījuma nozīmīgums sabiedrības dzīvē.

Fināls šīm sacensībām notiks 27. septembrī, Zinātnieku naktī, mūzikas un mākslas klubā “Nabaklab” plkst. 19.00 – 22.00. “Zinātnieku cīņas kluba” dalībnieki tiks paziņoti līdz 23. septembrim. Cīņa ir ne tikai par sabiedrības izpratni un interesi, bet arī par lieliskām balvām. Finālā dalībniekus vērtēs kompetenta žūrija un pasākuma apmeklētāji.

Sacensības organizē LU Studentu padome sadarbība ar Latvijas Universitāti un NABAKLAB. Iepazīties ar noteikumiem un pieteikties sacensībām iespējams pasākuma mājas lapā: www.lu.lv/zck

Advertisements

About Humanitārie

Latvijas Universitātes Humanitāro Zinātņu fakultātes Studentu pašpārvalde. Savas fakultātes patrioti, studenti un vienkārši labi laiku pavadīt mīloši cilvēki.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Information

This entry was posted on Septembris 16, 2013 by in LU SP ziņas.

Navigācija

Kontaktinformācija

Join 1  584 other followers

%d bloggers like this: