HUMANITĀRIE

Latvijas Univesitātes Humanitāro zinātņu fakultātes Studentu pašpārvalde

Latvijas Universitātes sports piedāvā plašas iespējas brīvprātīgajiem darbiniekiem

Klāt jaunais studiju gads, kas nozīmē par aktīvās sezonas sākšanos arī Latvijas Universitātes sporta dzīvē. Studentus sagaida ne tikai plašas iespējas piedalīties iekšējo sporta pasākumos, bet arī apmeklēt dažādus citus ar augstskolu saistītus notikumus. Nav noslēpums, ka mūsu augstskolas ārpusstudiju pasākumu veiksmīgas norises pamatā ir atsaucīgs un radošs brīvprātīgo studentu ieguldītais darbs, kas arī šajā mācību gadā būs neatņemama Latvijas Universitātes sporta dzīves sastāvdaļa.

Visā pasaulē tūkstošiem brīvprātīgo palīdz realizēt tādus vērienīgus sporta pasākumus kā Olimpiskās spēles vai Pasaules futbola čempionāts, kā arī ir neatņemama sastāvdaļa no sporta komandu un federāciju ikdienas. Brīvprātīgie ir kā mugurkauls treneriem, menedžeriem un komandu administrācijai, kas palīdz nodrošināt sekmīgu sporta komandu un federāciju darbību.

Šogad Latvijas Universitāte piedāvā plašas iespējas brīvprātīgajiem darbiniekiem pilnveidoties dažādās, ar sportu saistītās sfērās. Latvijas Universitātei ir divas komandas valsts augstākajos līmeņa čempionātos – Latvijas Basketbola līgas 1.divīzijā un Latvijas futbola Virslīgā, kuru organizatoriskais darbs tiek realizēts tieši ar brīvprātīgo darbinieku palīdzību. Atbalsts ir visdažādākais – no ideju ģenerēšanas, fiziska darba veikšanas, līdz pat pienākumiem, kas nereti saistās ar studentu iegūstamās specialitātes jomu – sporta žurnālistika, video filmēšana/montēšana, sporta pasākumu organizēšana, iekšējo čempionātu vadīšana, komandas menedžēšana un citi pienākumi. Līdz ar to brīvprātīgais darbs kalpo ne tikai jaunu personību iepazīšanai un brīvā laika aizpildīšanai ārpus studiju procesa, bet gan arī tā ir lieliska iespēja sevi parādīt plašākai sabiedrībai, kā arī iegūt pozitīvas rekomendācijas un darba pieredzi sev interesējošā specialitātē. Mēs garantējam pozitīvas emocijas, patīkamu un radošu darba komandu, jaunus kontaktus un, pats galvenais, neaizmirstas emocijas par ”studentu dzīvi”.

Ja arī Tu vēlies ieguldīt savu laiku un spēkus Latvijas Universitātes sporta attīstībā, aicinām pieteikties, rakstot uz e-pastu karlis.darznieks@lu.lv vai zvanot 26326551. Aicinām pieteikties ikvienu interesentu, arī bez pildāmo darbu vīzijas un iepriekšējas pieredzes. Tikai kopā mēs varam padarīt savu augstskolu vēl labāku un noorganizēt pasākumus vēl augstākā līmenī.

Advertisements

About Madara

Dzīvot, spītēties, klausīties, skatīties un knipsēt griboša jaunkundze, kas lielu daļu sava laika pavada gaidot, kamēr viņas lielā laime beigs slinkot un atnāks pie viņas uz bibliotēku. Savu bakalauru taisās iegūt Latvijas Universitātes Humanitāro Zinātņu fakultātes Moderno valodu un biznesa studijās.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Information

This entry was posted on Septembris 9, 2013 by in Iespējas and tagged .

Navigācija

Kontaktinformācija

Join 1  584 other followers

%d bloggers like this: