HUMANITĀRIE

Latvijas Univesitātes Humanitāro zinātņu fakultātes Studentu pašpārvalde

HZF SP uzņem jaunos entuziastus!

pasparvalde

Ja septembris šķiet ārkārtīgi ilgs laika periods, ja mācības nav gana un galvā uzmācīga balstiņa skandina, ka draugu nekad jau nevar būt par daudz, tad nesēdi rokas klēpī salicis! Nāc un pievienojies! Humanitāro zinātņu fakultātes Studentu pašpārvalde aicina uz tēju un cepumiem šī gada devītajā septembrī, kas kā jau kalendārs rāda, ir pirmdiena, plkst. 16:15 Telpa nav grūti atrodama, tā ir vienīgā apdzīvotā vieta visā piektajā stāvā, tā kā nav ko slinkot, vien jāatrod kāpnes, kas slēpjas aiz 500. kab šiltes.

Šoreiz iepazīstināsim jūs ar pašpārvaldes funkcijām, parunāsim par to, kā atšķiras biedrs no aktīvista, kādi ir bonusi, kādas ir karjeras iespējas, kādi ir jūsu redzējumi uz dzīvi un fakultāti, studentiem un Universitāti!

Ņem līdzi draugus un, ja kavējies, dod mums par to ziņu sms vai zvana veidā Madarai (27136551), jo ar mums jau nekad neko nevar zināt, iespējams izdomāsim to darīt ārā, saulītē vai nebeigt kopā nākšanu pat pēc sešiem.

Lai tur šis vai tas, būsim pateicīgi, ja jau laikus norādīsi mums savu ierašanos caur šo facebook notikumu: http://goo.gl/s9OeA6

TIEKAMIES!

Advertisements

About Madara

Dzīvot, spītēties, klausīties, skatīties un knipsēt griboša jaunkundze, kas lielu daļu sava laika pavada gaidot, kamēr viņas lielā laime beigs slinkot un atnāks pie viņas uz bibliotēku. Savu bakalauru taisās iegūt Latvijas Universitātes Humanitāro Zinātņu fakultātes Moderno valodu un biznesa studijās.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Information

This entry was posted on Septembris 5, 2013 by in Pašpārvaldes ziņas.

Navigācija

Kontaktinformācija

Join 1  584 other followers

%d bloggers like this: