HUMANITĀRIE

Latvijas Univesitātes Humanitāro zinātņu fakultātes Studentu pašpārvalde

Aristotelis aizvadīts! Humanitārie – norauj jumtu!

LET_10943867

Nu ko, Humanitārie! Gada lielākie Latvijas Universitātes studentu svētki Aristotelis ir aizvadīti godam! Ārkārtīgi liels prieks visus jūs šodien jau rīta agrumā redzēt fakultātes gaiteņos, fakultātes krāsās un fakultātes patriotiskajās vēsmās! 

Humanitāro zinātņu fakultātes Studentu pašpārvaldes pārstāvji, tie, kas iejutās jūsu pirmo Studentijas gidu lomā, ir laimīgi paziņot, ka jūtas lepni ar jauno HZFiešu porciju mūsu fakultātē. Sirdi sildīja jūsu daudzums, azarts un aizrautība un, kas nav mazsvarīgi, spēja to paust skaļi un skaidri. Šogad mēs kā īsti hardcore zaķīši bijām atrodami ikvienā Latvijas Universitātes galvenās ēkas stūrī, vairojot fakultātes kopības izjūtu, jo nekas nevar būt labāks kā sajūta, kas pārņem, redzot tik daudz cilvēku ar fakultātes logo uz krūtīm. Ceram, ka izmantojāt šī lieliskā vakara iespēju un iepazināties pat ar tiem, krekliņu īpašniekiem, ar kuriem nebija gadījies tas gods Pirmsaristotelī.

Paldies jums, Humanitārie!
Tālu valda, visur valda – HZF!

Nepazūdiet, esiet aktīvi HZF pilsoņi, neturiet savu talantu kā sveci zem pūra un sekojiet informācijai, kad, kur un kā jums būs iespēja Latvijas Universitātē to parādīt!

Drīzumā arī Pirmsaristoteļa fotogrāfijas, Aristoteļa fotogrāfijas, video atskati un daudz vakaru, kuros dalīties ar atmiņām! Par to pirmie uzzināsiet, ja sekosiet mums
twitter: @humanitaarie
facebook: /humanitarie

 

Advertisements

About Madara

Dzīvot, spītēties, klausīties, skatīties un knipsēt griboša jaunkundze, kas lielu daļu sava laika pavada gaidot, kamēr viņas lielā laime beigs slinkot un atnāks pie viņas uz bibliotēku. Savu bakalauru taisās iegūt Latvijas Universitātes Humanitāro Zinātņu fakultātes Moderno valodu un biznesa studijās.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Information

This entry was posted on Septembris 2, 2013 by in Pašpārvaldes ziņas and tagged .

Navigācija

Kontaktinformācija

Join 1  584 other followers

%d bloggers like this: