HUMANITĀRIE

Latvijas Univesitātes Humanitāro zinātņu fakultātes Studentu pašpārvalde

“Go Beyond pēcpusdiena” 6. augustā!

Template_ielugums_final_2

Šī gada 6. augustā plkst. 17.30  Microsoft Latvia telpās (Zaļā iela 1) norisināsies pasākums “Go Beyond pēcpusdiena”, kuras ietvaros būs iespēja noklausīties iedvesmojošus stāstus no Arta Žentiņa (aktīvists, jauniešu nometņu organizētājs, bijušais BMX čempions) un Elīnas Dobeles (arhitekte, zīmola zofa.lv radītāja).

Pēc stāstiem arī informācija par Go Beyond’14 gada programmu, jaunumiem, izaicinājumiem un pieteikšanos, kā arī sarunas ar organizatoriem un programmas bijušajiem un esošajiem dalībniekiem pie kafijas tases.

Šī gada septembrī programmu absolvēs 20 apņēmīgi jaunieši, kas pēdējā pus gada laikā ir mācījušies, attīstījuši visdažādākās prasmes un pierādījuši sevi no tās labākās puses. Vairāk par dalībniekiem un projektiem: ww.gobeyond.lv . Varbūt nākamais ir Tavs gads?

Reģistrēšanās pasākumam, rakstot uz epastu evija@gobeyond.cc, norādot vārdu, uzvārdu, e-pasta adresi, tālruņa numuru, pārstāvēto organizāciju līdz 2. augustam!

Advertisements

About Madara

Dzīvot, spītēties, klausīties, skatīties un knipsēt griboša jaunkundze, kas lielu daļu sava laika pavada gaidot, kamēr viņas lielā laime beigs slinkot un atnāks pie viņas uz bibliotēku. Savu bakalauru taisās iegūt Latvijas Universitātes Humanitāro Zinātņu fakultātes Moderno valodu un biznesa studijās.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Information

This entry was posted on augusts 2, 2013 by in Uncategorized.

Navigācija

Kontaktinformācija

Join 1  584 other followers

%d bloggers like this: