HUMANITĀRIE

Latvijas Univesitātes Humanitāro zinātņu fakultātes Studentu pašpārvalde

Pirmkursnieku runas konkurss sadarbībā ar Tallink!

pirnkursnieku_konkurss_web_apstiprinats

Tu esi bakalaura studiju pirmā kursa students, kas nupat sapratis, ka līdz 1. septembrim savā Universitātē ir palicis teju vien nieka mēnesis vai arī esi izkatījis visu pieejamo informāciju par savu fakultāti un nevari vien sagaidīt brīdi, kad iepazīsi savus kursa biedrus, lai kopīgi mestos apgūt jaunas zināšanas? Varbūt savu sparu, enerģiju un gatavību uzsākt savas studenta gaitas vēlies izteikt paša veidotā runā un sev un saviem draugiem dāvāt Tallink jūras ceļojumu?

Latvijas Universitātes Studentu padome arī šogad meklē pirmkursnieku, kurš savu vien pirmkursniekam raksturīgo enerģiju, iedvesmu un nepacietību sagaidīt savu pirmo studiju semestri spēj ietērpt skaistos vārdos sev un saviem kursa biedriem! Ja uzskati, ka tev IR ko teikt, sūti savu sagatavoto svētku runu 300-350 vārdu apjomā un motivācijas vēstuli brīvā formā līdz 16. augustam uz adresi pirmkursnieks@lusp.lv ar norādi “Pirmkursnieka runas konkursam”.

Labākās runas autors ar savu uzrunu uzstāsies Jauno studentu svētkos “Aristotelis” 1. septembrī Doma laukumā un saņems dāvanu karti no Tallink, lai kopā ar vēl 3 draugiem dotos jūras ceļojumā Rīga-Stokholma-Rīga un izbaudītu aizraujošu atpūtas un izklaides programmu uz kuģa.

2012. gadā iespēju teikt pirmkursnieku runu ieguva LU Bioloģijas fakultātes studente Ilze Elberte, kas Doma laukumā sapulcējušos studentus un mācībspēkus uzrunāja šādiem vārdiem: „ Mēs šobrīd šeit visi kopā stāvam, un katram no mums ir savs stāsts un savs pieredzes koferītis līdzi. Tomēr, lai arī cik mēs būtu atšķirīgi viens no otra, mūs uz vairākiem gadiem nu vienos kopdzīve lielajā Latvijas Universitātes zināšanu mājā. Atcerieties, ka ik dienu mēs dzīvojam vienu reizi un nevar būt par daudz labu darbu, par daudz iegūtu vērtīgu zināšanu, par daudz no sirds veltītu smaidu un par daudz laimes pildītu mirkļu.

Konkursa nolikums
Advertisements

About Madara

Dzīvot, spītēties, klausīties, skatīties un knipsēt griboša jaunkundze, kas lielu daļu sava laika pavada gaidot, kamēr viņas lielā laime beigs slinkot un atnāks pie viņas uz bibliotēku. Savu bakalauru taisās iegūt Latvijas Universitātes Humanitāro Zinātņu fakultātes Moderno valodu un biznesa studijās.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Information

This entry was posted on jūlijs 27, 2013 by in LU SP ziņas.

Navigācija

Kontaktinformācija

Join 1  584 other followers

%d bloggers like this: